Bu internet sitesi M Power Ele.ilet.Mak.veOto Tamir Bakım Serv.San.Tic.Ltd.Şti. (“ M Power Gsm )’e aittir. M Power Gsm bu internet sitesini (“www.mpowergsm.com , www.blackberryservisi.net , www.iphoneistanbul.org”) Gsm Sektöründeki ürünlerimiz hakkında bilgi edinmeniz, alış-veriş yapmanız, iletişim kurmanız için geliştirmiş ve desteklemektedir. Bu web sitesinde sunulan bilgiler özet niteliğinde, genel mahiyette ve sadece alış-veriş amacına yöneliktir. Siteyi sadece Türkiye’de ikamet eden kullanıcıların kullanması hedeflenmektedir. Sitenin içeriği Türkiye’nin dışındaki kullanıcılar için uygun olmayabilir.
Bu Site, Blackberry iPhone Htc ve Nokia Servis sorunlarını ve bunların onarımı,haberleri,Yedek parça ve aksesuarları ile ilgili bilgiler içermekte. Bir Gsm Onarımı sorununuz olduğunda Uzman Teknik Servis görevlimize 0(212) 513 78 80 No lu telefondan başvurmanız tavsiye edilir.
Bu internet sitesine erişim sağlayarak ya da bu internet sitesindeki bilgileri kullanarak, bu şart ve koşulları (“Yasal Uyarı”) kabul etmiş oluyorsunuz ve M Power Gsm'e, bağlı şirketleri, iştirakleri ve çalışanları aleyhinde bu internet sitesinin kullanımından ya da bu sitede bulunan herhangi bir materyal, bilgi, görüş ya da tavsiyeden kaynaklanabilecek herhangi bir iddiadan feragat etmiş oluyorsunuz. 
M Power Gsm herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın bu şart ve koşullar ve/veya bu internet sitesinde atıfta bulunulan ürünler ve hizmetler üzerinde değişiklik yapabilir, iyileştirebilir ve/veya bunları değiştirebilir. Bu değişiklikler Sitede yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanmış sayılır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz, üzerinde değişiklik yapılan Yasal Uyarıları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Lütfen Siteye erişmeden ve Siteyi kullanmadan önce Yasal Uyarıları dikkatle okuyun. Siteye erişerek ya da Siteyi kullanarak, aşağıda belirtilen Yasal Uyarıları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz ve bu işlemler Yasal Uyarıları imzalayarak onaylamanız yerine geçer. Yasal Uyarılara tabi olmak istemiyorsanız Siteye erişmeyiniz.


Sitenin Kullanımı
Siteyi istediğiniz şekilde gözden geçirebilir ve siteden materyal indirebilirsiniz. İndirilen tüm materyaller sadece ticari olmayan kişisel kullanımınız için sağlanmaktadır. Bu Siteden alınan bilgiler ile ilgili olarak kısmen ya da tamamen ek ya da değişiklik yapmamayı, bunları değiştirmemeyi ya da ek yapmamayı kabul etmiş oluyorsunuz.
M Power Gsm yazılı izni olmadan, Sitedeki hiçbir materyal genel kullanım amacıyla ya da ticari amaçlarla dağıtılamaz, değiştirilemez, iletilemez, yeniden kullanılamaz, yeniden gönderilemez. Siteden indirilen materyallerde bulunan tüm telif ve diğer mülkiyet hakları korunmalıdır. Sitenin tüm içeriği, aksi belirtilmedikçe, M Power Gsm ieseridir ve bu içerik M Power Gsm yazılı izni olmadan ya da burada belirtilen kural ve şartlar dışında kullanılamaz.
Sitede yer alan kişi ya da yer resimleri M Power Gsm mülkiyetinde olup, sadece M Power Gsm den izin alınmak suretiyle kullanılabilir. Sitede bulunan resimlerin tarafınızdan kullanımı kesinlikle yasaklanmıştır.
Resimlerin izinsiz kullanılması telif hakkı, ticari marka, gizlilik ve/veya reklam faaliyetlerini düzenleyen yasaların ihlali olarak nitelendirilir.


Erişim Sınırlamaları
M Power Gsm tarafından aksi açıkça belirtilmedikçe, M Power Gsm bilgisayar sisteminin diğer bölümlerine ya da sistemdeki diğer bilgilere herhangi bir amaçla erişmek ya da erişim girişiminde bulunmak kesinlikle yasaktır. Sitedeki Web sayfalarını veya içeriği taramak, izlemek, “veri madenciliği” yapmak ya da kopyalamak için robot, örümcek ve diğer otomatik ya da manuel işlem veya aygıtları kullanmak yasaktır. Bir başka site kullanıcısına hangi nedenle olursa olsun spam (istenmeyen e-posta) gönderemezsiniz. Sitenin düzgün çalışmasına müdahale etmek ya da müdahale girişiminde bulunmak üzere hiçbir aygıt, yazılım ya da yöntem kullanmamayı, M Power Gsm altyapısına aşırı ağır yüklemeler getirecek bir işlem yapmamayı kabul etmektesiniz. M Power Gsm'in  yazılı izni olmadan M Power Gsm ticari markasını, logosunu, ticari ismini ya da aralarında resimlerin, çerçevelerin, içeriğin veya Sitedeki sayfaların sayfa düzeni/tasarımları dahil, diğer M Power Gsm mülkiyetindeki materyalleri içine alacak çerçevelendirme teknikleri kullanamazsınız.


Bilgilerin Güncelliği
M Power Gsm, en son gözden geçirme tarihi itibariyle doğru ve güncel bilgileri sunmak için makul sınırlar içinde çaba göstermesine karşın, bilgilerin doğruluğu ya da tamlığı konusunda herhangi bir garanti ya da beyanda bulunmamaktadır.
Yükümlülükler
Siteyi kullanımınızdan doğan riskler size aittir. Bu internet sitesindeki bilgiler M Power Gsm  ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi sunmak amacıyla iyi niyetle hazırlanmış olmasına karşın, M Power Gsm, bağlı iştirakleri ya da çalışanları, Sitenin tasarlanması, hazırlanması veya bu işin teslim edilmesine katkıda bulunan taraflar hiçbir sınırlama olmadan bu internet sitesine erişim ya da bu internet sitesinin kullanımından ya da erişememeniz veya kullanamamanızdan kaynaklanan ya da bu internet sitesinde bulunan herhangi bir materyal, bilgi, özellik ya da tavsiyenin kullanımından doğan doğrudan, dolaylı, özel, bu kullanımın doğal sonucu olan ya da tesadüfî zararlardan hiç bir durumda sorumlu tutulamaz. M Power Gsm internet sitesinin ya da bu internet sitesini yapan sunucuların virüslerden ya da diğer zararlı öğelerden arî olduğu garanti etmemektedir. Yukarıdaki hususlarla sınırlı olmadan Sitedeki tüm içerik, ister açıkça ister dolaylı belirtilmiş olsun; tatmin edici düzeyde bir kaliteye sahip olma, belirli bir amaca uygun olma ya da herhangi bir ihlal güvencesi dâhil, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir garanti vermeden “OLDUĞU GİBİ” sunulmaktadır.


Tazminat
M Power Gsm’i, görevlilerini, yöneticilerini, çalışanlarını, aracı kuruluşlarını, tedarikçilerini ve üçüncü taraf ortaklarını, sizin Yasal Uyarıları ihmal etmenizden veya sizin ya da diğer kişilerin hesabınızı kullanarak siteye erişiminden kaynaklanan ya da hesabınızla ilgili her türlü etkinliğe bağlı olarak (ihmalden ya da yanlış uygulamalardan kaynaklanan zararlar dâhil) ortaya çıkan tüm kayıpları, harcamaları, zararları ve maliyetleri (avukatlık ücretleri dâhil) tazmin etmeyi ve sağlamayı kabul etmektesiniz.


Ticari markalar
Aksi belirtilmedikçe, hiçbir sınırlama olmadan, tüm metinler, görüntüler, makaleler, fotoğraflar, çizimler ve diğer grafik materyalleri, isimler, logolar, markalar ve hizmet markaları (toplu olarak “Ticari markalar”) da dahil olmak üzere bu internet sitesinde gösterilen her türlü materyal M Power Gsm’in ve/veya bir bağlı şirketinin, iştirakinin ya da lisansörünün mülkiyeti altındadır ve telif hakkı, marka ve diğer endüstriyel mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır. Bu materyalleri ya da bunların herhangi bir bölümünü çoğaltmanız, yeniden iletmeniz, dağıtmanız, yayınlamanız, satmanız, yayımlamanız yasaktır. Ancak:
Kişisel bilgi amaçlı ticari olmayan kullanımınız için bu internet sitesindeki materyalleri yükleyebilir ya da çıktı alabilirsiniz; ya da bu internet sitesindeki materyalleri, diğer bireylere, bu materyalin sahibi ve kaynağının M Power Gsm olduğunu belirterek ve ilgili üçüncü tarafı bu materyallere uygulanan şart ve koşullar ve bunlara uyması gerektiği hakkında bilgilendirerek herhangi bir ticari amaç gütmeden kişisel kullanım amacıyla göndermek için kopyalayabilirsiniz.
Bu internet sitesinde bulunan fikri mülkiyetin herhangi diğer bir kullanımı M Power Gsm'in iznine tabidir. Aksi açıkça burada belirtilmedikçe, burada yazılı hiçbir şey, M Power Gsm 'in ya da herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir patent, marka, telif hakkı ya da herhangi bir diğer mülkiyet hakkı çerçevesinde herhangi bir lisans ya da hakkın ima yolu ile devri ya da icazet ya da herhangi lisans ya da hak sağlamamaktadır.Bu Sitede belirtilen hususlar, M Power Gsm'in ya da Ticari marka sahibinin açık yazılı izni olmadan, ima yoluyla ya da fiili olarak özel ve tüzel kişilerin Ticari markaların ruhsat veya hak sahibi olmasına izin verildiği anlamına gelecek şekilde yorumlanamaz. Yasal Uyarılarda belirtilen durumların dışına çıkılarak, Sitedeki ticari markaların ve bunlara ait içeriğin kötü amaçlı olarak kullanılması kesinlikle yasaktır. M Power Gsm'in Siteye ve içeriğine ait fikri mülkiyet haklarını, cezai yaptırımlara başvurmak da dâhil olmak üzere, yasaların izin verdiği her türlü yola başvurarak koruyacağını hatırlatırız.


Fikri Mülkiyet
M Power Gsm size Sitedeki metinler, grafikler, işitsel öğeler, tasarımlar, resimler, tablolar ile diğer içeriğe (“M Power Gsm İçeriği”) sadece kendi kişisel kullanımız için ticari olmayan amaçlarla erişmeniz ve görüntülemeniz için izin vermektedir. M Power Gsm bu izni istediği zaman ve istediği nedenle veya hiçbir neden göstermeden, önceden uyararak veya uyarmadan tek taraflı olarak geri alabilir. M Power Gsm İçeriği, yani Sitedeki yazılımlar ile diğer eserler ve bunların röprodüksiyonları (toplu olarak “Resimler ve Bilgiler”), kısmen veya bir bütün halinde M Power Gsm ve/veya tedarikçilerinin telif hakkı kapsamındaki eserler olup, dünya çapında telif hakkı yasaları ve Türkiye’nin taraf olduğu anlaşmalar ile korunmaktadır. M Power Gsm, yukarıda belirtildiği üzere Site İçeriğine erişim ve içeriği görüntüleme konusunda verilen sınırlı iznin yanı sıra, size Eserler için başka bir ayrıcalık ya da hak tanımamaktadır. Basın mensupları da dahil olmak üzere, M Power Gsm'in yazılı izni olmadan Resim ve bilgilerinin; röprodüksiyon, değişim, dağıtım, iletim, yeniden yayımlama, sergileme ya da gösterim amacıyla kullanılmasının kesinlikle yasak olduğunu kabul etmektesiniz.


İşletme Kuralları
Yasadışı içeriğe sahip, karalama amaçlı ve küçük düşürücü ifadelerle tehditler içeren, müstehcen, kışkırtıcı, pornografik olan veya dinsel inançlara saygısızlık edilen materyalleri; ayrıca yasaları ihlal ettiği, hukuki sorumluluklar taşıdığı veya yasaları başka bir şekilde ihlal ettiği düşünülen açıklamalar içeren veya bu tür davranışları teşvik eden materyalleri göndermeniz ya da yayınlamanız yasaktır. Aksi halde, M Power Gsm, yetkili merciiler ile her türlü işbirliğine giderek veya ilgili yargı kararlarına uymak suretiyle, bu tür bilgi veya materyal gönderen kişilerin kimliğini ifşa edecektir.


İletişimin Denetlenmesi
M Power Gsm Siteye gönderilen veya yüklenen iletim ve materyalleri inceleme ve (a) istismar edici, hakaret edici veya müstehcen; (b) aldatıcı, yanıltıcı ya da yanlış yönlendirici; (c) bir başkasının telif haklarını, ticari marka haklarını veya diğer mülkiyet haklarını ihlal eden; (d) hakaret edici, itiraz edilebilir veya M Power Gsm için başka bir şekilde kabul edilemez olduğunu belirlediği materyalleri sadece kendi takdirine bağlı olarak engelleme veya kaldırma hakkına sahip olup, yapmak zorunda değildir.
İçeriğin Denetlenmesi
M Power Gsm Sitedeki materyalleri istediği zaman değiştirme veya silme hakkını saklı tutar.
Telif hakkı © 2012 M Power Ele.ilet.Mak.ve Oto Tamir Bakım Serv.San.Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

 blackberry  - fotokopi - iphone - film izle - blackberry servis- fotokopi makinası - blackberry - vertu

  Copyright © 2011-2013                            Anasayfa     |    Yasal Uyarılar     |    Hakkımızda     |    İletişim