d

Hakkımızda

M Power Gsm, 1994 yılında Türkiye'de GSM sektöründe öncülük eden ilk adımı atan firmalardan biri olmuştur. 
M Power Gsm bünyesinde bulunan GSM Aksesuar ve Teknik Servis departmanlarının birleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır.
M Power Gsm, Türkiye'de cep telefonu aksesuarları sektöründe hizmet veren, sektöründe üretim, perakende ve toptan satış yapmış sektörün her aşamasını yaşamış ve bunu tecrübeye dönüştürmeyi bilmiş aranan bir firma konumuna gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine doğru ve
kaliteli hizmet sunmak için odaklanan M Power Gsm altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve personelini bu yönde eğitmektedir. 
M Power Gsm, Müşterilerine dürüst davranmanın ve kaliteli ürün sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinciyle, ihtiyaçlara uygun kaliteli ürünleri en uygun fiyata satmayı hedeflemektedir. Cep telefonu aksesuarları ve teknik malzeme konusunda zengin ürün çeşitliliğine sahiptir

Firmamız, müşterilerine telefonlarını kişileştirmelerine olanak sağlayan Aksesuarlar ve Hızlı Teknik Servis Hizmeti sunmaktadır.

M Power Gsm, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile GSM Aksesuar, Teknik Servis ve Yedek Parça satışı toptancılığı ile sektörün seçkin şirketlerinden biridir.

Sizlere şunları taahhüt ediyoruz: Daima güvenebileceğiniz bir ortam, Kalitesinden emin olacağınız ürünler, Kaliteye en uygun fiyatlar... Sizlere verdiğimiz hizmeti ve güvenceyi görmeniz için firmamıza davet ediyoruz.

Misyonumuz, ürün yelpazemizi günün getirdiği şartlarda sürekli güncelleyerek teknolojik değişimleri süratli bir şekilde müşterilerimize sunmaktır. Sizden aldığımız güven ve heyecanla yenilikleri daima M Power Gsm de görebilirsiniz

 

M Power Gsm 
Aksesuar & Yedek parça

  M Power Gsm, Türkiye Gsm Aksesuar ve Teknik Servis sektöründe tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir.

M Power Gsm, Türkiye Gsm Aksesuar ve Teknik Servis sektöründe tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. 

M Power Gsm, iletişim sektöründe lider bir çok bayiyi çatısı altında barındıran M Power Gsm (www.mpowergsm.com) bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Cep Telefonu Aksesuarları kategorisinde Türkiye pazarının liderlerden biridir. Teknolojik yenilikleri yakından takip etmesi; güçlü, güvenilir ve hızlı Teknik servislerinin var olması ile sektörde yerini almıştır.

blackberry  - fotokopi - iphone - film izle - blackberry servis- fotokopi makinası - blackberry - vertu

 Copyright © 2011-2013                            Anasayfa     |    Yasal Uyarılar     |    Hakkımızda     |    İletişim